Хто ж здобуде “бронзу”? Претендентів двоє – “Єнакієвець”, “Тайм”

Цьогорічний сезон у футзальній вищій лізі доволі швидко назвав кращу команду ліги (“Шахтар”) та ім’я срібного призера (“Енергія”). А от питання з бронзовим призером відклалося аж до заключного туру. Відтак, лише останній 30-й тур 24 травня назве третю команду ліги. Претендентів двоє – “Єнакієвець” і “Тайм”. Кращі шанси в “Єнакіївця”, який заключну гру чемпіонату проведе в Броварах проти “Планети-Міст”. Натомість “Тайм” завершить сезон львівським дербі з новоспеченим володарем Кубка України “ТВД”, для якого “таймівці” є незручним суперником.

Обидва матчі в Броварах і Львові розпочнуться в один час – 14.30. Цікаво, що головним арбітром поєдинку “Планета-Міст” – “Єнакієвець” призначений львів’янин Юрій Щепанський.
Щодо передматчевих львівських розкладів, то “ТВД” не зможе допомогти Дмитро Сільченко, перед яким запалили червоне світло в попередньому матчі в Одесі. “Тайм” практично не має кадрових втрат (в останній грі не грав лише  Боднар). На боці “Тайму” психологічна перевага після переконливої перемоги над “Шахтарем” (7:1). Та це водночас може зіграти злий жарт із “таймиками”. Натомість, “теведисти” з усією відповідальністю готуються до поєдинку з “Таймом”. Тому гра, як завжди, буде напруженою. У кого буде більше бажання, той і переможе. Нічия не входит у плани ні тої, ні іншої команди.

Заключні матчі – 24 травня: “ТВД” – “Тайм”, “Шахтар” – “Універ-Автомар”, “Планета-Міст” – “Єнакієвець”, “Метрополітен” – “Кардинал”, “Будівел” – “Локомотив”, “Контингент” – “Енергія”, “Ураган” – “ЛТК”.