Важка перемога «Тайму» над «Шахтарем»

У першому півфінальному матчі розіграшу Кубка України львівський «Тайм» удома обіграв донецький «Шахтар» – 3:2.

«Тайм» впродовж гри багато пресингував, причому робив це ще на половині майданчику «Шахтарів».  Вдало провів гру Якунін, він був одним із найкращих в нашій команді. В складі суперників особливо вдало провів гру Ткаченко.

Вітчизняні футзальні гранди, як і очікувалися, влаштували на майданчику справжній трилер. У першому таймі команди обмінялися голами. На відкриття ліку голам уболівальникам чекати довелося не довго. Уже на 2 хвилині Ткаченко віддав пас Камеко, останній не схибив: 0:1. Для того, аби відігратися, «Тайму» знадобилося 13 хвилин – прострілом Кондратюка скористався Олександр Бондар. Відтак, 1:1. За такого рахунку команди пішли на перерву.

Справжня драма розгорілася після перерви. «Тайм» застосував пресинг.  Така тактика принесла успіх господарям на 28-й хвилині матчу. Легчанов пасом знайшов в штрафному майданчику Якуніна, Сергій не підвів – 2:1. Через 5 хвилин індивідуальну майстерність продемонстрував Фумаса. Він обіграв Овсяннікова і пробив точно в кут воріт – 2:2. Із відповіддю «таймівці» не забарилися. Усе на тій же 33 хвилині на противагу бразильським майстрам, власну майстерність продемонстрував Якунін – 3:2.

Хитка перевага «Тайму» породила неабияку напругу на майданчику. Моменти  для взяття воріт мали обидві команди, гостріше ж діяли в нападі господарі. Але змінити цифри на табло їм так і не вдалося.
Незначний інцидент трапився на останній хвилині гри. Після розіграшу кутового поблизу воріт галичан, господарі порушили правила на Фумасі. В цей момент завершився час відведений на гру: на годиннику табло засвітилися нулі.  Але сирена змовчала. Станіслав Гончаренко вирішив забрати команду із майданчику, судді ж наполягли на пробитті «гірниками» штрафного. Але розіграш стандарту успіху гостям не приніс – вони спробували розіграти, але в цю ж секунда пролунала фінальна сирена. Отож, 3:2 важка перемога «Тайму» у першій півфінальній грі.

«Тайм» – «Шахтар» – 3:2 (1:1)

Голи: О.Бондар (15), Якунін (28, 33) – Камеко (2), Фумаса (33)

«Тайм»: Іваняк – Москвін, Овсянніков, Якунін, Легчанов – О.Бондар, Д.Бондар, Павленко, Кондратюк

«Шахтар»: Сухомлинов – Камеко, Юнаков, Ткаченко, Мірошник – Мансуров, Ромаріо, Тіаґу, Фумаса – Шувалов

Попередження: Іваняк (13)

Арбітри: В.Дараган, С.Гроховецький (обидва – Київ)