Гончаренко: “Шанси перед повторною грою – 50 на 50”

Головний тренер «Тайму» Станіслав Гончаренко про Кубкову гру з «Шахтарем»: «Думаю що рахунок на табло як ніколи правильно відображає сьогоднішній матч, – розповів після переможної гри (3:2) Гончаренко. – Це з розряду тих ігор, де поставленого все на карту, одна помилка вирішує дуже багато».

«Сьогоднішній поєдинок розпочався о 15.30, – зауважив тренер «Тайму». – У цьому плані ми зробили не правильно, адже ніколи не грали у такий час. Тому біологічний цикл не спрацював, і все, на що здатні, ми не продемонстрували. Але рахунок 3:2 на нашу користь, і це найголовніше. Будемо готуватися до матчу у Донецьку з повною відповідальністю. Шанси перед повторною грою – 50 на 50».

«У роздягальні у перерві я сказав хлопцям, – відкрив таємниці тренерської кухні Гончаренко, – що не можна давати суперникам так багато фори. По-перше, на трибунах сидять травмовані Макаєв, Чепорнюк і Скорий, наші основні гравці – це перша фора. Друга – ми дозволили «Шахтарю» забити гол уже на початку матчу. Ну й третя – так марнувати моменти… Думаю, що футзалісти дослухалися до моїх слів».