«Холодний душ» від телеграфістів

«Освіжитися» не завадить…
У матчі із ЛТК «таймівці» могли і втратити очки. …

У матчі із ЛТК «таймівці» могли і втратити очки. Справа не в класі луганчан, а в банальному вмінні побудувати гру від оборони.  Традиційна для футболу відмовка: «важко грати із командою, яка усім складом захищає ворота у своєму штрафному майданчику», в нашому випадку не доцільна. Висококласна футзальна команда, якою є, безумовно, «Тайм», зобов’язана завдяки власному креативу розхитувати редути «телеграфістів» із Луганська. Мабуть, справа саме у визначенні: «висококласна команда». Чим більше самі футзалісти про нього думають, тим гірше.  Тому можна лише радіти, що падіння «з неба на землю» відбулося з «хепі-ендом» і не в принциповому матчі, тим паче не в протистоянні Кубка УЄФА. Певен, луганчанам самі галичани повинні подякувати за хороший урок, контрастний душ, який має усіх «таймівців» «отверезити».

Самопожертва Легчанова
В самому малюнку гри нічого дивного не було: «Тайм» атакує, ЛТК обороняється й зрідка контратакує.  Ось лише наступ галичан особливим натхненням не вирізнявся, бракувало несподіваної імпровізації, а на завершальній стадії холоднокровності. Здавалося, якщо господарі заб’ють гол, гості змушені будуть змінити тактику і частіше «розкриватися». На 15 хвилині Чепорнюк розпечатав ворота суперника, але в наступній же атаці Стрілець поновив паритет і повернув гру в попереднє русло. А врятував два очки «Тайму» Легчанов – на 35 хвилині ціною власного ушкодження він добив м’яча у сітку. Попри подвоєні зусилля луганчан, галичани втримали хитку перевагу.

Суддівська іронія
Матч із ЛТК для «Тайму» став третім у сезоні. Втретє поспіль арбітри по ходу гри комусь із команди-суперниці галичан показують червону картку.  На 28-й хвилині друге попередження отримав Тмьонов. Щоправда, на відмінну від попередніх двох матчів, чисельну перевагу реалізувати «таймівці» не змогли.

Чемпіонат України. 2 тур

“Тайм” (Львів) – “ЛТК” (Луганськ) – 2:1 (1:1)
Голи: Чепорнюк, 15, Легчанов, 35 – Стрілець, 16
“Тайм”: Лисенко, Кондратюк, Овсянніков, Легчанов, Якунін, – Чепорнюк, Павленко, Д. Бондар, О.Бондар, (Макаєв)
“ЛТК”: Ципун, Тмьонов, Стрілець, Дрьомов, Юрков, – Заворотний, Ятло, Івонко, Золотухін
Попередження: Тмьонов, 2
Вилучення: Тмьонов, 28 (повторне попередження)