«Тайм» проти несподіванки сезону

orig_76851.jpgЗавтра в Криму «Тайм» проведе перенесений матч 5 туру. Суперником «червоно-чорних» буде дебютант вищої ліги ПФС.

Підвищення у класі завжди спричиняє емоційне піднесення у гравців …

Підвищення у класі завжди спричиняє емоційне піднесення у гравців та тренерів.  Ось і ПФС в стартових турах виходить на майданчик із подвійним запалом. Відкриття сезону в еліті кримчани відзначили перемогою над ЛТК. Далі більше… В другому турі дебютанти забрали очки не в кого-не-будь, а в «Єнакієвця» – 1:1. З таким же рахунком кримчани зіграли із твердим середнячком вищої ліги – ТВД і харківським «Монолітом». Молодечого запалу на гру із «Шахтарем» не вистачило – 0:4. А в останньому турі ПФС обіграв «Контингент» 3:2.

Чи вистачить наснаги на увесь сезон команді із Севастополя, наразі не відомо, але те, що вона зараз перебуває на піднесенні – факт. Це прекрасно розуміють і «таймівці». Якщо усі попередні суперники «Тайму» в чемпіонаті знайомі впродовж не одного року, то з ПФС історія інша. Команда в еліті нова, а тому ще добре не досліджена. Виправити цю прогалину «таймівці» зможуть завтра, початок гри о 11-й годині.