«Тайм» – «Енергія»: один гол, три очки

orig_62832.jpgВ кращих традиціях голлівудських блокбастерів пройшло львівське дербі. Непередбачуваний сюжет із несподіваними сценарними ходами, втручання сторонніх сил (проблеми із освітленням в другій…

orig_62832.jpgВ кращих традиціях голлівудських блокбастерів пройшло львівське дербі. Непередбачуваний сюжет із несподіваними сценарними ходами, втручання сторонніх сил (проблеми із освітленням в другій половині першого тайму), інтрига до останніх хвилин гри. Усе це в протистоянні «Тайму» – «Енергії». Для нашої команди блокбастер завершився хепі-ендом. Завдяки голу Дениса Овсяннікова ми перемогли – 1:0.

Якщо відкинути емоції, а вдатися до скупої, але точної статистики, то гра була рівною. Команди завдали однакову кількість ударів по рамці воріт суперника – по 9, «Тайм» випередив «Енергію», по загальній кількості завданих ударів: 16 проти 12, а «зелено-білі» кращими були в порушенні правил. У їхньому пасиві 3 жовті та 1 червона картка, а в пасиві «червоно-чорних» лише 2 жовтих. Вилученням «відзначився» Євген Рогачов, який на 11-й хвилині не зумів приборкати власні емоції, що взагалі частенько трапляється,  у штрафному майданчику «таймівців».

Гра була багатою на гольові моменти. Ось із реалізацією справи кепські. Максим Павленко, Дмитро Бондар, Олександр Кондратюк тощо могли б зменшити напругу у цьому матчі, але… не вийшло. У львівському дербі роль «рятівної палички» «Тайму» зіграв Денис Овсянніков. Після затяжної атаки на 38-й хвилині він завдав влучного удару по воротах свого колишнього одноклубника Кардаша – 1:0. На останній хвилині гри в пасиві «Енергії» уже було 6 командних фолів. Удар із десятиметрової позначки Легчанова був не точним.

Отож, гра так і завершилася за мінімальної переваги номінальних господарів.  Що цікаво, «Енергія» з однаковим рахунком програла у першому колі командам, які перебувають вище за неї в турнірній таблиці.

Футзал. ЧУ. Дев’ятий тур.

“Тайм” (Львів) – “Енергія” (Львів) -1:0 (0:0)

Гол: Овсянніков, 38

Вилучення: Рогачов, 11 (удар суперника ліктем)

“Тайм”: Лисенко, Чепорнюк, О.Бондар, Д. Бондар, Павленко, Якунін, Овсянніков, Легчанов, Кондратюк, Макаєв

“Енергія”: Кардаш, Романов, Струк, Федюк, Рогачов, Іванов, Шевченко, Петрушин, Ільницький, Задорожний