“Енергія-Тайм” в плей-офф вийшла із першого місця

futzalenergijaЗавдяки домашній перемозі над харківським «Локомотивом» (3:0), львівська «Енергія-Тайм» плей-офф розпочне на першому місці.

Усі три голи були забиті четвіркою Легчанов-Павленко-Макаєв-Овсянніков. Розпечатати ворота гостей галичанам вдалося на 11-й хвилині. Голом увінчалася триходівка Легчанов-Овсянніков-Павленко. Забивши гол, підопічні Станіслава Гончаренка віддали ініціативу супернику. Камеко, Журба, Клочко раз по раз змушували Лисенка попітніти. Але страж воріт «Енергії-Тайму» зі своєю роботою впорався на відмінно. А на передостанній хвилині першого тайму після потужного удару Легчанова м’яч зрикошетив від когось із «залізничників» у ворота Іваняка – 2:0.

На досягнутому господарі не зупинилися. Після перерви вони створили низку гольових моментів, але довгий час забити втретє не могли. «Залізничники» на 35-й хвилині пішли ва-банк – випустили п’ятого польового гравця. «Енергія-Тайм» надійно оборонялася, а тому в гостей відквитати бодай один гол можливостей практично не було. А на 37-й хвилині після удару Клочко м’яч поцілив в коліна Павленка, після чого закотився у порожні ворота «Локомотиву» – 3:0. Вочевидь для того, щоб потягнути час, за хвилину до кінця гри Станіслав Гончаренко випустив п’ятого польового гравця. Рахунок на табло більше не змінювався.

“ПФС” – “Єнакієвець” – 3:6

Підсумкове турнірне становище: “Енергія” – 39 (18), “Ураган” – 37 (18), “Локомотив” – 35 (18), “Єнакієвець” – 34 (18), “Кардинал” – 34 (18), “Моноліт” – 27 (18), ТВД – 24 (18), “Шахтар” – 15 (18), ПФС – 10 (18), ЛТК – 6 (18)