«Енергія-Тайм» вдруге програє «Урагану»

ener-yraganУ другому франківському матчі у межах фінальної серії чемпіонату України Фортуна знову посміхнулася місцевому «Урагану». Львівську «Енергію-Тайм» господарі здолали у серії післяматчевих пенальті.

Впродовж основного часу гри «Енергія-Тайм» чотири рази виходила уперед, і кожного разу «Ураган» поновлював паритет. На 9-й хвилині точним ударом із шести метрів відзначився Денис Овсянніков. Через дві хвилини Володимир Кардаш, відбиваючи простріл, поцілив у Максима Павлюка, а від того м’яч перекотився через лінію воріт львів’ян – 1:1. За нічийного рахунку і закінчися перший тайм.

Із перших секунд другого періоду «Енергія-Тайм» кинулася шукати щастя поблизу воріт суперників. І уже на 21-й хвилині після передачі Валерія Легчанова Максим Павленко вивів львів’ян уперед. Через хвилину франківці знову скористалися помилкою опонентів. Захисників «Енергії-Тайму» за недбалість покарав Сержао – 2:2. Усе на тій же 22-й хвилині точним прямим ударом зі штрафного відзначився Легчанов. На це франків ці відповіли влучним ударом Валентина Цвєлих. До завершення гри команди встигли ще раз обмінятися голами. На 37-й хвилині відзначився Євген Рогачов. Відразу по тому, господарі випустили на майданчик п’ятого польового гравця. І оборона львів’ян знову дала збій. Після передачі Ренатіньо дубль оформив Сержао – 4:4.

А в серії післяматчевих пенальті точнішими були «ураганівці». В нашій команді схибили Рогачов та Легчанов.

Чемпіонат України. Плей-офф. Фінал. 2 матч.
“УРАГАН” (Івано-Франківськ) – “ЕНЕРГІЯ-ТАЙМ” (Львів) – 4:4 (по пенальті 4:2)
Перший матч 4:2
Рахунок серії 2:0

«Ураган»: Ципун (Іжаковський, 25) – Павлюк, Сімка, Цвелих, Ренатіньо – Біро Жаде, Валенко, Шотурма, Сержао – Кіндратів, Ярий, Чепорнюк,
«Енергія»: Кардаш – Легчанов, Павленко, Овсянніков, Д.Бондар – О.Бондар, Якунін, Рогачов, Романов -Задорожний, Федюк, Струк
Голи: Павлюк (11), Сержао (22, 38), Цвелих (24) – Овсянніков (9), Павленко (21), Легчанов (22), Рогачов (37)
Попередження: Шотурма (9), Ренатіньо (40) – Якунін (20)
Пенальті: 1:0 Сержао, 1:0 Рогачов (мимо воріт), 2:0 Цвелих, 2:1 Якунін, 3:1 Павлюк, 3:2 О.Бондар, 4:2 Шотурма, 4:2 Легчанов (поцілив в штангу)