«Енергія» обіграла «Кардинал-Рівне»

energЛьвівська «Енергія» у товариському матчі здолала «Кардинал-Рівне». Підсумковий рахунок спарингу 5:3 на користь підопічних Станіслава Гончаренка.  Двічі ворота рівенської команди вразив потенційний новобранець «енергетиків» Сергій Коваль.

Уже в першому таймі «Енергія» чітко окреслила свою перевагу на майданчику. Більшість ігрового часу м’ячем володіли господарі і не часто дозволяли супернику загрожувати воротам Владислава Лисенка. Значно побільшало роботи у стража воріт «Енергії» ближче до перерви. Підсумковий рахунок першої половини спарингу 2:1 на користь «енергетиків». Влучними ударами з-поміж львів’ян відзначилися Євген Рогачов та Сергій Коваль.

Після перерви роботи у Владислава Лисенка побільшало, але на завершальній стадії і надалі влучнішими були господарі майданчику. Коваль та Рогачов оформили дублі, ще одне взяття воріт «Кардинал-Рівне» здійснив Сергій Тригубець. Підсумковий же рахунок зустрічі 5:3.

«Енергія» грала таким складом: Лисенко – Легчанов, Павленко, Макаєв, Тригубець – Рогачов, Вершинін, Коваль, Чепорнюк, Бондар, Струк, Якунін