Український фінал в Бєльсько-Бяла. «Енергія» розгромила «Макротім»

RogachovУ другому матчі на міжнародному турнірі «Beskidy futsal cup 2011», що триває у польському місті Бєльсько-Бяла, львівська «Енергія» розгромила словацький «Макротім» – 18:1.

Рахунок матчу яскраво відображає різницю у класі команд. Єдиний гол галичани пропустили у першому таймі. Після перерви підопічні Станіслава Гончаренка просто поглумилися над суперниками. Це найбільша перемога “Енергії” за всю історію львівського клубу.

Отож, команда Станіслава Гончаренка вийшла у фінал міжнародних змагань. Суперником «зелено-білих» у вирішальному матчі стане івано-франківський «Ураган».

Міжнародний турнір «Beskidy futsal cup 2011»

Енергія – Макротім 18:1 (8:1)

Голи: Рогачов (4), Бондар (3), Макаєв (3), Овсянніков (2), Тригубець (2), Павленко, Коваль, Якунін, Струк

«Енергія»: Лисенко – Рогачов, Чепорнюк, Бондар, Тригубець, Павленко, Якунін, Овсянніков, Коваль, Макаєв, Струк