Український клуб створив гучну сенсацію у Лізі чемпіонів

Запорізький “Мотор” став автором головної сенсації сьомого туру гандбольної Ліги чемпіонів. Український клуб несподівано обіграв на виїзді лідера групи D “Нант” – 34:32 (16:19).

Підопічні Миколи Степанця програли французам в першому таймі. Команди пішли в роздягальню з перевагою господарів в три м’ячі.

Незважаючи на тиск трибун, чемпіони України зібрали всю волю в кулак і після перерви все ж зуміли переломити хід зустрічі. “Мотор” ударно провів другу половину гри. здобувши важливу перемогу в боротьбі за вихід в плей-офф.

Після семи турів запорізький клуб займає друге місце в групі D, що дає право на продовження боротьби в Лізі чемпіонів.

У наступному турі групового етапу ЛЧ “Мотор” на прийматиме вдома бухарестське “Динамо”. Матч відбудеться 26 листопада, початок зустрічі о 17:00.