Збірна Росії розгромила США, здобувши третю поспіль перемогу на ЧС

Хокеїсти збірної Росії розгромили команду США з рахунком 6:1 в матчі третього туру групового етапу чемпіонату світу, що проходить у Мінську.

На сьомій хвилині цілі досяг кидок Миколи Кулеміна. На 19-й хвилині кращий снайпер росіян Олександр Овечкін реалізував буліт.

У другому періоду за росіян відзначилися Віктор Тихонов (двічі), Євген Кузнєцов та Сергій Плотніков. У північноамериканської команди закинув шайбу престижу Джастін Абделкейдер. Третя 20-хвилинка завершилася без голів, передає sovsport.

Зазначимо, що після п’ятої пропущеної шайби американці змінили воротаря – місце Тіма Томаса зайняв Девід Леджио. Ворота збірної Росії в цьому матчі захищав 19-річний Андрій Василевський. А нападник росіян Вадим Шипачьов перед матчем з північноамериканської командою отримав триматчеву дискваліфікацію за удар ліктем в голову фінна Ханну Йормакки.

Таким чином, збірна Росії набрала дев’ять очок і вийшли в одноосібні лідери групи В. Підопічні Олега Знарка раніше на старті чемпіонату спочатку обіграли команду Швейцарії – 5:0, а потім завдали поразки фінам – 4:2. У американців залишилося шість очок – вони ділять друге-третє місця з білорусами. Команда Пітера Лавиолетта на старті турніру поступально обіграла білорусів (6:1) і швейцарців (3:2). У плей-офф з групи виходять чотири найсильніші команди.

У наступному матчі росіяни 14 травня зіграють проти команди Казахстану, а збірна США 15 травня зустрінеться з хокеїстами Латвії.

Росія – США- 6:1 (2:0, 4:1, 0:0)

Голи: Кулемін (Медведєв, Анісімов), 6:06 (1:0). Овечкін 18:47 (2:0 – бул.). Тихонов (Овечкін, Плотніков), 20:20 (3:0). Абделькадер (Петрі), 20:57 (3:1). Кузнєцов (Дадонов), 29:07 (4:1). Плотніков (Тихонов), 31:07 (5:1). Тихонов (Овечкін), 39:14 (6:1).