ХК “Донбас” “всуху” розгромив “Дженералз”

Вдруге у поточному розіграші Української хокейної ліги донецький “Донбас” обіграв “всуху” київських “Дженералз”. Зустріч в Дружківці завершилася з рахунком 6:0.

Передбачити результат зустрічі господарям вдалося вже в першому періоді. Виконував соло сьогоднішній іменинник Павло Большаков, який спочатку відкрив рахунок після передачі Єгора Єгорова, а потім встановив позначку 3:0 ефектним кидком після пасу Шаміля Рамазанова.

Між двома точними кидками 77 номери “Донбасу” відзначився Олександр Побєдоносцев. Капітан донеччан як з гармати вистрілив від синьої лінії і шайба рикошетом від шолома Андрія Татаренко влетіла в сітку.

У другому періоді донеччани продовжили контролювати хід гри і прогнозовано довели рахунок до розгромного. Спочатку Єгоров точним кидком завершив технічну перепасовку з Олегом Шафаренко, а потім Шаміль Рамазанов забив після розіграшу атаки за участю авторів перших двох голів Большакова і Побєдоносцева.

У третьому періоді “Донбас” зусиллями третьої ланки закинув ще раз – дубль оформив Рамазанов, якому асистував Єгоров.

Українська хокейна ліга. 22 тур.

“Донбас”Донецьк –”Дженералз”Київ– 6:0 (3:0, 2:0, 1:0).

Шайби: 1:0 Большаков (Єгоров), 02:10,2:0 Побєдоносцев (Кочетков), 13:18,3:0Большаков (Рамазанов, Петрухно), 18:26,4:0 Єгоров (Шафаренко), 22:15,5:0Рамазанов (Большаков, Побєдоносцев), 30:20,6:0 Рамазанов (Єгоров), 51:31.