ХК “Донбас” вийшов у фінал плей-офф УХЛ

У Дружківці на Льодовій арені “Альтаїр” хокеїсти ХК “Донбас” при своїх уболівальниках оформили вихід у фінал плей-офф Української хокейної ліги. Зустріч проти ХК “Кривбас” завершилася з рахунком 5:2.

Практично весь перший період підопічні Сергія Вітера провели біля чужих воріт, однак криворіжці цілком успішно оборонялися аж до 17 хвилини, коли Сергій Бабинець здорово знайшов на п’ятачку Буценко. Микита не схибив, і переграв Андрія Безхлібний, заробивши перше очко в поточному розіграші плей-офф.

Другу двадцятихвилинку підопічні Олександра Куликова почали більш активно, і тут же поплатилися за це: на 4 хвилині періоду Роман Благой біля синьої лінії перехопив шайбу, викотився на ворота Безхлібний, і точно пробив між щитків воротаря “Кривбасу”.

На третій період хокеїсти “Кривбасу” вийшли куди більш націленими на ворота Богдана Дяченко, що і призвело до двох забитих голів: Євген Секірко та Сергій Афанасьєв відзначилися влучними ударами. Проте донеччани відповіли не менш результативно: дубль Віктора Захарова і гол Євгена Нікіфорова встановили остаточний рахунок у матчі – 5:2.

Завдяки цій перемозі, хокеїсти “Донбасу” доводять рахунок у серії до 4:1 і проходить у фінал плей-офф УХЛ, де їм буде протистояти “Кременчуг”.