Флері вийшов на дев’яте місце в історії НХЛ за кількістю перемог

Флери вышел на девятое место в истории НХЛ по числу побед Голкіпер “Вегаса” Марк-Андре Флері

Марк-Андре Флері зробив 19 сейвів і вийшов на дев’яте місце в історії НХЛ за кількістю перемог (424), обійшовши Тоні Еспозіто. “Вегас” програвав з рахунком 0:2 після першого періоду. У другому періоді Брендон Піррі у першому матчі після виклику з АХЛ реалізував більшість, а в третьому “Голден Найтс” забили двічі за 63 секунди (Вільям Карлссон і Підлогу Штясни) і вийшли вперед. За 15 секунд до кінця третього періоду Нейт Шмідт вразив порожні ворота. “Вегас” (20-15-2) здобув п’яту поспіль перемогу вдома.

“Айлендерс” (17-13-4) не змогли продовжити переможну серію до чотирьох матчів. В їх складі по голу забили Метью Барзал і Брок Нельсон, а Томас Грайсс зробив 43 сейва.