“Торонто” продовжив переможну серію до чотирьох матчів.

"Торонто" продлил победную серию до четырех матчей.Каспери Капанен у матчі проти “Детройта”

Джон Таварес зрівняв рахунок за вісім секунд до кінця третього періоду, а Каспери Капанен забив свій другий гол в матчі на другій хвилині овертайму, і “Торонто” (25-10-2) продовжив переможну серію до чотирьох матчів.

“Ця команда ніколи не здається”, – сказав Капанен, для якого гол став 14-м у сезоні.

“Детройт” (15-17-4) вів з рахунком 3:1, але зазнав шостої поразки у семи матчах. Нападник “Ред Уінгз” Ділан Ларкін продовжив результативну серію до 11 ігор.

До складу “Торонто” у третій грі поспіль не потрапив захисник Ігор Ожиганов. З 52 очками “Мейпл Ліфс” займають друге місце в лізі, на шість балів відстаючи від “Тампи”.