“Нешвілл” програв “Оттаві”

"Нэшвилл" проиграл "Оттаве"Роман Йосі проти Боббі Райана

“Оттава” виграла перший період з рахунком 3:0, дозволила “Нэшвиллу” відігратися, але через 21 секунду після початку овертайму вирвала перемогу завдяки голу Томаса Шабо. З 36 (10+26) очками в 35 іграх 21-річний гравець є найрезультативнішим захисником ліги. “Сенаторз” (15-16-4) здобули другу перемогу у трьох матчах. Голом і передачею у них відзначився Райан Дзингел, а Марк Стоун зробив дві передачі.

“Предаторз” (22-10-2) не змогли продовжити переможну серію до чотирьох ігор і програли в гостях у сьомий раз поспіль. Пекка Рінне пропустив три шайби з 11 кидків і в першому перерві був замінений на Юсе Саросу, який зробив 11 сейвів. Двома голами і передачею у гостей відзначився Роман Йосі, а Райан Джохансен зробив три передачі.