«Білий Барс» на своєму льоду розгромив МХК «Динамо»

29 грудня у Білій Церкві пройшов один з матчів 26-го туру Української хокейної ліги – Парі-Матч. Місцевий клуб «Білий Барс» приймав на своєму майданчику найближчого переслідувача в турнірній таблиці – харківський МХК «Динамо».

На екваторі першого періоду господарі відкрили рахунок. Іван Панов скористався помилкою захисту харків’ян і вивів свою команду вперед – 1:0. Витримавши натиск суперників, хокеїсти МХК «Динамо» несподівано закинули шайбу у відповідь, граючи в меншості – результативний кидок на рахунку Ігоря Худякова.

Нічия на табло протрималася пів-хвилини. Юрій Качан вдало зіграв на добиванні, знову оформивши мінімальну перевагу для «Білого Барса». Через кілька атак білоцерківці покарали команду з Харкова за штрафи – більшість реалізував Ярослав Панченко.

Ударним для підопічних Костянтина Буценка вийшов другий період. Спершу дубль оформив все той же Ярослав Панченко. Потім по голу до свого активу записали Богдан Арабов і Назар Ружніков. Тотальна перевага господарів майданчика вилилася в ще одну шайбу – другий результативний кидок в поєдинку зробив Юрій Качан.

За рахунку 7:1 на користь опонентів динамівці могли сподіватися лише на диво. Гості зуміли трохи скоротити розрив на старті заключної 20-хвилинки. Чердак і Дмитро Халін зробили результат не таким розгромним – 7:3. На останньому рубежі надійно діяв Кирило Кучер. Саме він не давав команді Олександра Кулікова наблизитися харків’янам до суперника.

Останнє слово в грі залишилося за «Білим Барсом». Крапку в розгромі «Динамо» за дві хвилини до фінальної сирени поставив Артем Гребеник. 8:3 – клуб з Білої Церкви зміцнив свою четверту позицію і відірвався від харків’ян на дев’ять пунктів.

Наступний матч 26-го туру чемпіонату УХЛ – Парі-Матч відбудеться завтра, 30 грудня, в Херсоні: «Дніпро» приймає «Льодяних Волков». Початок зустрічі о 13:00, пряма трансляція – на сайті XSPORT.ua.

«Білий Барс» – «Динамо» 8:3 (3:1; 4:0; 1:2)

Шайби: 1:0 Панов (Бородай), 9:04, 1:1 Худяков (Максименко – менш.), 15:20, 2:1 Качан (Таран, Логач – більш. 5х3), 3:1 Панченко (Ружников – більш.), 17:17, 4:1 Панченко (Арабов, Ружніков), 21:43, 5:1 Арабов (Васильєв, Ядловський), 23:33 6:1 Ружніков (Арабов, Панов), 33:05, 7:1 Качан (Куцевич – більш.), 38:44, 7:2 Чердак (Халін), 41:51, 7:3 Халін (Скрипець), 51:02, 8:3 Гребеник (Бородай), 58:00 .

Білий Барс: Кучер; Логач – Таран (К), Васильєв – Ядловський (А), Грицюк – Буняк, Гриценко – Собко; Куцевич (А) – Качан – Лєсников, Панченко – Ружніков – Арабов, Панов – Гребеник – Бородай.

МХК Динамо: Мамедов (Гурко – з 23:33); Дегтярьов (А) – Скрипець, Забулонов – Піддубний, Лісін – Наливайко, Бабчук – Гайдамака; Горище (К) – Халін – Олійник, Худяков – Максименко (А) – Праведний, Сиротенко – Пойманов – Шматько.