«Дніпро» мінімально обіграв «Крижаних Вовків» і вийшов на перше місце в турнірній таблиці

У Херсоні відбувся перенесений матч 15-го туру чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, де місцевий «Дніпро» зустрічався з «Крижаними Вовками». Напередодні зустрічі херсонці бачилися явними фаворитами, з огляду на результати минулих матчів і кадрові проблеми “вовків”.

«Дніпро» пішов в атаку з першого ж розіграшу шайби, і вже на 6-й хвилині Руслан Ромащенко реалізував перше вилучення в матчі. Через хвилину Олексій Янішевский подвоїв рахунок, втікши у відрив від захисників киян, будучи в меншості. Ще в першому періоді «Крижані Вовки» скоротили в різницю в рахунку – ключку під кидок Сергія Мікульчика підставив Олексій Черемнов.

Рахунок 2:1 на табло горів до самої фінальної сирени. Шанси поперемінно виникали то біля однієї команди, то в іншої, але голкіпери відмінно справлялися з усіма кидками. Кращий матч в сезоні провів воротар «Крижаних Вовків» Віталій Власенко, який відбив 56 з 57 кидків.

Наступну гру команди зіграють вже завтра, 30 грудня, в рамках 26-го туру чемпіонату УХЛ – Парі-Матч. Початок зустрічі о 13:00, пряма трансляція – на сайті XSPORT.ua.

Центральний матч туру відбудеться сьогодні, 29 грудня, о 17:00: «Донбас» приймає «Кременчук», ця гра буде показана в прямому ефірі на телеканалі XSPORT.

«Дніпро» – «Крижані Вовки» 2:1 (2:1; 0:0; 0:0)

Шайби: 1:0
Ромащенко (Жвачкін, Золотухін – більш.), 5:32. 2:0 Янішевський (Сірченко – менш.), 6:35. 2:1 Черемнов (Шабанов, Мікульчик – більш.), 14:57.

Дніпро: Петров; Афанасьєв – Матусевич, Шулешов – Сірченко, Пугачов – Кругляков, Будько – Матвієнко; Жвачкін – Ромащенко – Бондаренко, Макарицький – Коваленко – Янішевський, Золотухін – Целогородцев, Тимченко – Дуюн – Болотін.

Крижані Вовки: Власенко; Чикіда – Приваліхін, Мікульчик – Фроленко; Черемнов – Дворник – Шабанов, Крючьонкін – Найдьонов – Давиденко, Бурнатов, Шах.