Олександр Куліков: «Білий Барс» був сильнішим за грою»

Головний тренер харківського МХК «Динамо» Олександр Куліков прокоментував розгромну поразку своєї команди від білоцерківського «Білого Барса»:

– Перш за все, хотілося б привітати «Білий Барс» з перемогою. І всіх вболівальників, і любителів хокею з наступаючим Новим роком!

Сьогодні «Білий Барс» дуже серйозно налаштувався на гру. Після того, як ми обіграли їх у себе вдома, вони зробили правильні висновки і зіграли дуже здорово.

У першому періоді суперники сьогодні зуміли швидко реалізувати більшість, зробити собі заділ і заволодіти ініціативою. На мою думку, вони перемогли – по-праву, «Білий Барс» був сильнішим за грою.

У третьому періоді ми забили два голи, у нас були моменти. Але ми відіграли до кінця, і виграли хоча б останній період – це плюс. Але ми розберемо помилки з хлопцями. З кожної гри можна витягти плюси і мінуси, аналізувати їх і робити висновки.

Нагадаємо, що свій наступний матч МХК «Динамо» проведе проти «Донбасу» 3 січня о 18:30. Пряма трансляція зустрічі буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.