МХК «Динамо» без проблем обіграв «Крижаних Вовків» в Києві

У Києві відбувся другий матч 28 туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги – Парі – Матч між столичними «Крижаними Вовками» і харківським МХК «Динамо».

Перший період пройшов в приблизно рівній боротьбі, адже відзначитися могли обидві команди. У «Крижаних Вовків» проявляв активність Фроленко, шайба після його удару відлетіла в штангу. Потім «динамівці» стали частіше загрожувати воротам суперника. Але відмінно діяли голкіпери команд – Власенко у господарів, і Гурко в складі харків’ян.

Відкрити рахунок у зустрічі вдалося саме гостям: на екваторі поєдинку повз воротаря пробив Олександр Праведний. Подвоїти перевагу підопічним Олександра Кулікова вдалося ще до перерви – в кінці другої 20-хвилинки комбінація Чердака і Сиротенко завершилася точним кидком останнього, 0:2.

У третьому періоді харківський клуб довів рахунок до розгромного. Дебютний гол у складі «Динамо» закинув Богдан Наливайко. Потім Дмитро Халін оформив дубль красивим кидком в «дев’ятку». У п’ятий раз засмутити киян вдалося Артему Кобікову, але шайбу престижу за “вовків” закинув Олександр Давиденко. Але цього для киян було занадто мало: «динамівці» перемогли 5:1.

Впевнений успіх харківських хокеїстів дозволив їм наблизиться до «Білого Барсу», який йде на четвертому місці, на відстань в 9 балів. «Крижані Вовки» як і раніше останні.

«Крижані Вовки» – МХК «Динамо» 1:5 (0:0, 0:2; 1:3)

Шайби: 0:1 Праведний (Пойманов), 29:35. 0:2 Сиротенко (Чердак, Олійник), 37:03. 0:3 Наливайко (Пойманов, Халін), 43:00. 0:4 Халін (Праведний), 47:55. 0:5 Кобіков (Худяков, Максименко), 52:34. 1:5 Давиденко (Мікульчик, Овчинніков), 57:34.

Крижані Вовки: Власенко (Глотов); Чикіда – Приваліхін, Фроленко – Давиденко, Сівірін; Черемнов (А) – Дворник (А) – Шабанов, Овчинніков – Мікульчик (К) – Боронило, Бурнатов.

МХК Динамо: Гурко (Рижов); Скрипець – Піддубний, Бабчук – Забулонов, Лісін – Наливайко; Чердак (К) – Сиротенко – Олійник, Худяков – Максименко (А) – Кобіков (А), Халін – Праведний – Пойманов, Колядинський – Шматько – Скребела.