Олександр Савицький: «Врятувати гру вже не змогли»

Головний тренер «Кременчука» Олександр Савицький після поразки від «Білого Барса» (4:5) прокоментував результат матчу:

– Налаштовувалися на швидкісний жорсткий хокей і почали непогано – повели в рахунку 3:0, але отримали гол «у роздягальню» з положення поза грою перед другою перервою.

На початку третього періоду відразу пропустили у меншості дві шайби і дозволили супернику не тільки зрівняти рахунок, а й потім вийти вперед. Непотрібні видалення поламали нам гру. Відігралися і заволоділи ініціативою, але знову пропустили в кінці періоду і врятувати гру вже не змогли.

Рваний графік ігор за відрізок трохи більше місяця негативно відобразився на результатах команди, адже у нас були три паузи в календарі до двох тижнів. Прикро програли, всі хлопці переживають, але як говориться – «без поразок не буває перемог». Зараз усунемо помилки і, впевнений, ще порадуємо грою наших вболівальників, яким вдячний за хорошу підтримку на трибунах.

Нагадаємо, що свій наступний матч кременчужани проведуть в Києві проти «Крижаних Вовків» 13 січня о 13:30. На нашому сайті буде доступна текстова трансляція поєдинку.