“Калгарі” виграв четвертий раз поспіль

"Калгари" выиграл в четвертый раз подрядФролік,Ткачак та Джордано в матчі з “Флоридою”

“Калгарі” (29-13-4) виграв в четвертий раз поспіль незважаючи на те, що “Флорида” повела з рахунком 2:0 на першій хвилині другого періоду. Але потім “Флеймс” забили чотири рази поспіль, а вирішальний гол на дев’ятій хвилині третього періоду на свій рахунок записав Меттью Ткачак. Голом і двома передачами у господарів відзначився Міхаель Фролік.

“Ми виграли чотири рази поспіль, що, безумовно, є плюсом, – сказав Ткачак. – Ми знаходимо шляху до перемог, але граємо далеко не на тому рівні, на якому здатні. Що насправді дуже надихає”.

“Пэнтерз” (17-18-8) зазнали п’ятої поразки поспіль, а в їх складі забивали Майк Хоффман, Джонатан Юбердо і Євген Дадонов. Для росіянина шайба стала першою за дев’ять ігор.

“Це важко, – сказав капітан “Флориди” Олександр Барков. – Програвати ніколи не хочеться. Ми повинні продовжувати вірити один в одного, здобути одну перемогу, і тоді все налагодиться”.