Кучеров з 75 очками лідирує в суперечці кращих бомбардирів ліги.

Кучеров с 75 очками лидирует в споре лучших бомбардиров лиги.Форвард “Тампа-Бей” Микита Кучеров

“Тампа” продовжує переможну ходу по регулярці. В суботу “Лайтнінг” у непростому матчі вирвали перемогу за рахунок трьох очок Микити Кучерова і вирішальною шайби Стівена Стэмкоса за 5:16 хвилин до кінця третього періоду. Кучеров зробив рахунок 3:3 на сьомій хвилині третього періоду – через 23 секунди після того, як “Баффало” вийшов вперед 3:2. Також у “Дніпра” (35-8-2), яка виграла 10 матчів з останніх 11, забивали Брейден Пойнт, Ондржей Палат і Райан Кэллахэн, а у воротах зіграв Луї Доминг (30 сейвів). Кучеров з 75 очками лідирує в суперечці кращих бомбардирів ліги.

“Баффало” (23-16-6) зазнав другої поразки поспіль і вилетів із зони плей-офф. Голи у “Сэйбрз” забивали Сем Райнхарт, Тэйдж Томпсон і Марко Сканделла.