“Айлендерс” перемогли у восьмий раз за 10 матчів і входять в зону плей-офф.

"Айлендерс" победили в восьмой раз за 10 матчей и входят в зону плей-офф.Кел Клаттербак проти Андрія Василевського

“Нью-Йорк Айлендерс” забив три голи за перші 4:43 хвилини першого періоду, чого виявилося достатньо для перемоги над лідером регулярки. Мотором господарів було четверте ланка: Кел Клаттербак і Кейсі Сизикас набрали по 2 (1+1) очки, а Метт Мартін зробив дві передачі. Перші три голи забили Брок Нельсон, Кел Клаттербак і Девон Тейвз. “Айлендерс” (25-15-4) перемогли у восьмий раз за 10 матчів і входять в зону плей-офф.

Єдиний гол “Лайтнінг” (35-9-2) забив Райан Макдона. “Тампа”, у другому періоді втратила провідного захисника Віктора Хедмана, не змогла реалізувати жодного з трьох шансів у більшості, а Андрій Василевський зробив 23 сейва. Микита Кучеров залишився без очок в третьому матчі з останніх 28. Хедман отримав пошкодження після зіткнення з рефері. Тренер Джон Купер висловив надію, що з захисником все буде в порядку.