«Донбас» всуху вдома розгромив «Білий Барс»

У Дружківці відбувся заключний матч 29-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч між «Донбасом» і «Білим Барсом». Раніше «Кременчук» мало не втратив очки в грі з «Крижаними Вовками», а «Дніпро» всуху переграв МХК «Динамо».

Вже на 2-й хвилині матчу «Донбас» вийшов вперед після точного кидка Олександра Костікова. Незважаючи на низку вилучень (хокеїсти заробили 12 малих штрафів), мінімальний рахунок зберігався на табло до останніх секунд двадцятихвилинки. Лише за 5 секунд до кінця періоду Максим Разумов закинув дебютний гол за «Донбас», і подвоїв перевагу.

Другий період також видався насиченим на емоції: в середині зустрічі видалення до кінця матчу за втручання в дії суддів заробили Євген Тимченко та Олександр Бобкін. «Білий Барс» намагався “прошити” Богдана Дьяченка, але отримав контратаку – Артем Пуголовкін відправив шайбу у ближній для воротаря кут, і зробив рахунок 3:0.

У третьому періоді «Білий Барс» посипався, і пропустив відразу чотири шайби. Спочатку по шайбі у ворота білоцерківців відправили Ілля Смирнов і Максим Разумов, а потім дві чисельних переваги поспіль реалізували Ілля Коренчук і Юрій Сильницький.

7:0, «Донбас» оформив суху перемогу над «Білим Барсом», і продовжує переслідувати  «Дніпро».

Наступні матчі чемпіонату УХЛ – Парі-Матч відбудуться 16 січня. О 16:30 «Крижані Вовки» зіграють з МХК «Динамо», а о 18:30 «Донбас» зустрінеться з «Дніпром».

«Донбас» – «Білий Барс» 7:0 (2:0; 1:0; 4:0)

Шайби: 1:0 Костіков (Кірющенков, Кузьмик), 1:19. 2:0 Разумов (Сильницький) 19:55. 3:0 Пуголовкін (Смирнов, Луговий), 36:30. 4:0 Смирнов (Пуголовкін), 46:49. 5:0 Разумов (Денискін), 47:51. 6:0 Коренчук (Лялька, Пуголовкін – більш.), 52:42. 7:0 Сильницький (Лялька, Мазур – більш.), 54:36.

Донбас: Дьяченко; Сильницький – Григор’єв, Гончаров – Ігнатенко, Жовнір – Александров, Фірсов – Воронін; Лялька (К) – Мазур – Коренчук (А), Кірющенков (А) – Кузьмик – Костіков, Пуголовкін – Смирнов – Луговий, Мостовий – Разумов – Денискін.

Білий Барс: Кучер (Качула – з 48:53); Гребеник – Таран (А), Васильєв – Ядловський (А), Логач – Грицюк, Гриценко; Куцевич – Качан – Лєсников, Панченко – Ружніков – Бородай, Арабов – Печерських – Тимченко (К), Панов – Ромахін.