«Кременчук» в напруженому поєдинку переграв «Крижаних Вовків»

У Києві стартував 29-й тур чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч матчем між місцевими «Крижаними Вовками» і «Кременчуком».

Поєдинок «Крижані Вовки» почали дуже впевнено і відразу стали атакувати ворота «городян». Пресинг від киян вилився в закинуту шайбу, однак арбітри зустрічі не зарахували цей точний кидок. На екваторі першого періоду гості все ж змогли обійти оборону противника і відкрити рахунок закинутим шайбам – Богдан Поліщук скористався помилкою Микити Глотова і відправив шайбу в його ворота.

У другому періоді команди зіграли рівно – як по грі, так і за кількістю закинутих шайб. До другої перерви на табло горіли незмінні 0:1.

У заключній двадцятихвилинці команді Миколи Сидорова, зусиллями Михайла Бурнатова, вдалося зрівняти рахунок на табло і повернутися в гру. Однак під завісу зустрічі «городяни» ще двічі вразили ворота Микити Глотова і здобули перемогу в напруженому матчі. На цей раз відзначилися Владислав Грицьких і Олексій Ворона, який закинув шайбу в меншості.

Таким чином команда Олександра Савицького перервала трищоглову низку поразок і здобула важливі три очки.

«Крижані Вовки» – «Кременчук» 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)

Шайби: 0:1 Поліщук (Бєльський, Роганов), 15:21. 1:1 Бурнатов (Мікульчик, Черемнов), 46:01. 1:2 Грицьких (Зайцев, Кисельов), 55:27. 1:3 Ворона (Севрюгин, Гриценко – менш.), 58:46.

Крижані Вовки: Глотов; Чикіда – Приваліхін, Давиденко – Фроленко; Черемнов (А) – Дворник (А) – Бурнатов, Овчинніков – Мікульчик (К) – Боронило, – Крючьонкін.

Кременчук: Бояршинов; Толстушко – Шпак, Севрюгин – Горлушко, Хрішпенц – Грицьких, Савицький – Бойових; Тютченко (А) – Красильников – Шиманський, Савченко – Гриценко (К) – Ворона, Зайцев – Кривошапкін (А) – Кисельов, Поліщук – Роганов – Бєльський.