Жіноча збірна України гарантувала участь в чемпіонаті світу в наступному році

У ПАР відбувся третій тур кваліфікації до жіночого чемпіонату світу в Дивізіоні 2Б, де виступає збірна України. Раніше наші дівчата обіграли ПАР і Болгарію. Сьогодні суперницями жіночої збірної України стала команда Бельгії.

В середині першого періоду розіграш чисельної переваги реалізувала Владислава Скащук, а через 3 хвилини рахунок на табло подвоїла Діана Ковтун.

Незважаючи на те, що на 31-й хвилині бельгійці вдалося скоротити розрив, наші дівчата ще двічі “розписалися” у чужих воротах – по шайбі закинули Олена Ткачук та Владислава Скащук.

Перемога 4:1 дозволила жіночої збірної України зайняти 1-е місце в турнірній таблиці, яке, з огляду на кількість набраних очок іншими командами, гарантовано залишиться за нашою командою незалежно від інших матчів.

Заключний матч для нашої команди на турнірі відбудеться завтра, 17 січня. Суперницями українок стане команда Гонконгу, що займає останнє місце в турнірній таблиці. Початок зустрічі о 14:00.

Україна – Бельгія 4:1 (2:0; 1:1; 1:0)

Шайби: 1:0 Скащук (Ткачук, Ціміренко – більш.), 12:17. 2:0 Ковтун (Гадло), 15:14. 2:1 Йінайр (де Гухтенаре), 30:53. 3:1 Ткачук (Гадло), 33:18. 4:1 Скащук (Тарасова), 42:52.

Україна: В. Ткаченко (Заїченко); Кобчук – Рябкина, Макаренко – Вансович, Громова – Т. Ткаченко; Ціміренко – Добровольська – Скащук, Ковтун – Ткачук – Гадло, Козуб – Слащова – Елен Аліпова, Елізабет Аліпова.

Кидки: 15:29 (4:11; 3:10; 8:8)

Штрафи: 16-12