Ватрано набрав 4 очки в матчі проти “Сан-Хосе”

Ватрано набрал 4 очка в матче против "Сан-Хосе"Євген Дадонов і Френк Ватрано

При рахунку 2:2 Кит Яндл і Вінсент Трочек забили в третьому періоді з різницею в дев’ять секунд у більшості (коли подвійним малим штрафом був покараний форвард “Шаркс” Евандер Кейн), забезпечивши “Флориді” (20-20-8) третю поспіль перемогу після семи поразок. Ще через п’ять хвилин Френк Ватрано зробив рахунок 5:2, а в кінцівці Нік Бьюгстад реалізував третє більшість “Пэнтерз” у матчі (6:2).

Ватрано набрав 4 (1+3) очки, Олександр Барков відзначився трьома передачами, а Євген Дадонов двома. Трочек в трьох матчах після двох пропущених місяців набрав 4 (2+2) очки.

“Сан-Хосе” (28-16-7) програв в третій раз поспіль після серії з семи перемог. Мартін Джонс зробив 16 сейвів, але пропустив п’ять шайб і був замінений у середині третього періоду на Аарона Делла. Вдруге поспіль “Шаркс” зіграли без захисника Еріка Карлссона, який отримав травму нижньої частини тіла. Також дев’ятий матч поспіль пропустив захисник Марк-Едуард Власик.