«Донбас» всуху переграв «Крижаних Вовків»

У Дружківці відбувся другий матч 33-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в якому «Донбас» приймав «Крижаних Вовків».

Рахунок в матчі на 13-й хвилині відкрив Віктор Захаров, який реалізував чисельну перевагу. Незадовго до перерви донеччани подвоїли перевагу – свою 10-ту шайбу в УХЛ закинув Ілля Смирнов.

У другому періоді господарі продовжили насідати на чужі ворота, і це призвело до ще одного голу – Тигран Манукян скористався помилкою захисників, відзначивши дебют в УХЛ – Парі-Матч закинутою шайбою.

Під завісу третього періоду донеччани змогли закинути «Крижаним Вовкам» ще дві шайби. На 55-й хвилині Владислав Луговий відправив шайбу в дальній кут воріт відразу після виграного Севастьяном Карпенком вкидання. А через півтори хвилини Ілля Коренчук потужним кистьовим кидком встановив підсумковий рахунок на табло – 5:0.

Наступний матч чемпіонату УХЛ – Парі-Матч відбудеться 27 січня: МХК «Динамо» прийме «Кременчук». Початок зустрічі о 15:50, пряма трансляція – на телеканалі XSPORT.

«Донбас» – «Крижані Вовки» 5:0 (2:0; 1:0; 2:0)

Шайби: 1:0 Захаров (Луговий, Пуголовкін – більш.), 12:18. 2:0 Смирнов (Разумов, Манукян), 17:28. 3: 0 Манукян (Разумов, Смирнов), 23:38. 4:0 Луговий (Карпенко), 54:53. 5:0 Коренчук (Захаров), 56:21.

Донбас: Дьяченко; Сильницький – Романенко, Александров – Гончаров, Жовнір – Григор’єв, Воронін – Фірсов; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Пуголовкін – Захаров – Костіков, Манукян – Смирнов – Разумов, Луговий – Карпенко – Денискін.

Крижані Вовки: Глотов; Чикіда – Приваліхін, Федосов – Давиденко, Панков – Савченко; Черемнов (А) – Дворник – Бурнатов, Овчинніков – Мікульчик (К) – Шабанов, Болотін – Борисов – Дуюн.