«Кременчук» на виїзді виявився сильнішим МХК «Динамо»

У Харкові матчем між місцевим МХК «Динамо» і «Кременчуком» завершився 33 тур чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч.

Перший період команди почали нарівні – харків’яни змогли чинити гідний опір лідерові чемпіонату і, в свою чергу, неодноразово здійснювали замах на ворота кременчуцького опонента. Однак непотрібні видалення зламали гру господарів і Всеволод Толстушко в більшості відправив шайбу у сітку воріт Тимура Мамедова. А ще за дві хвилини своїм шансом скористався Руслан Єфімочкін і зробив рахунок 0:2 на користь своєї команди.

Друга двадцятихвилинка пройшла за сценарієм першої – протягом всього періоду харківський клуб упевнено протистояв противнику, але за п’ять хвилин до сирени “провалився” в обороні і знову пропустив ще дві шайби. На цей раз відзначилися Гліб Кривошапкін і той же Всеволод Тостушко, який знову реалізував чисельну перевагу.

За традицією цього матчу результативною виявилася тільки кінцівка періоду – на дубль від Володимира Чердака, який позбавив Микиту Гордюшина надії на “сухий” поєдинок, своїм точним кидком відповів Артем Шиманський, зробивши рахунок 2:5 і поставивши крапку в матчі.

Таким чином кременчужани скоротили відставання від донеччан в турнірній таблиці до чотирьох очок і перервали двоматчеву серію поразок.

МХК «Динамо» – «Кременчук» 2:5 (0:2, 0:2, 2:1)

Шайби: 0:1 Толстушко (Зайцев, Грицьких – більш.), 16:32; 0:2 Єфімочкін (Шиманський), 18:30; 0:3 Кривошапкін (Красильников, Тютченко), 35:06; 0:4 Толстушко (Гриценко, Ворона – більш.), 38:08; 1:4 Чердак (Новіков, Олійник), 57:45; 1:5 Шиманський (Севрюгин), 58:27; 2:5 Чердак, 58:43.

МХК Динамо: Мамедов (Бандурян); Скрипець – Піддубний, Лісін – Бабчук, Забулонов – Наливайко, Шматько – Друбецький; Чердак (К) – Новіков – Олійник, Кобіков (А) – Максименко (А) – Худяков, Халін – Сиротенко – Пойманов, Колядинський – Праведний – Геворкян.

Кременчук:.Гордюшин (Петленко); Бойових – Грицьких, Севрюгин – Бєльський, Шпак – Горлушко, Савицький – Толстушко; Зайцев – Фурса – Кисельов, Савченко – Гриценко (К) – Ворона, Тютченко (А) – Красильников – Кривошапкін (А), Шиманський – Роганов – Єфімочкін.