“Коламбус” програв в третій раз поспіль.

"Коламбус" проиграл в третий раз подряд.Кем Аткінсон і П’єр-Люк Дюбуа

Команди влаштували знатну перестрілку, переможцем з якої вийшов “Баффало” – Конор Ширі забив переможний гол за рахунку 4:4 на третій хвилині третього періоду. Для “Сэйбрз” (25-18-6) перемога стала другою за шість матчів, але команда Філа Хаусли вже на відстань двох очок наблизилася до “Пітсбургу”, що займає місце другий “вайлд-кард” у плей-офф.

“Коламбус” (28-18-3) вперше у чемпіонаті програв в третій раз поспіль. По голу і передачу на свій рахунок у “Блю Джекетс” записали П’єр-Люк Дюбуа і Кем Аткінсон, а Артемій Панарін, якого незадоволеним гулом зустріли вболівальники, зробив дві передачі. Напередодні форвард, з 55 очками який є найкращим бомбардиром команди, сказав, що не буде вести переговори з клубом про новий контракт до закінчення сезону. Сергій Бобровський зробив 29 сейвів, але пропустив п’ять шайб, хоча тренер Джон Торторелла не став покладати провину за результат на воротаря.

“У якийсь момент ми могли програвати 1:5, якщо б Бобровський не відбив кілька виходів один на один”, – сказав Торторелла.

Ще один гол у “Баффало” забив Джефф Скіннер. Для нього він став 31-м у сезоні, і в суперечці снайперів він йде другим за Олександром Овечкіним (37). Захисник “Сэйбрз” Расмус Далін зробив дві передачі і обійшов Рея Бурка, піднявшись на шосте місце в історії НХЛ за кількістю очок, набраних 18-річним захисником (28).