Коннор закинув дві шайби за 34 секунди

Коннор забросил две шайбы за 34 секундыКайл Коннор забиває “Бостону”

Кайл Коннор закинув дві шайби за 34 секунди в третьому періоді, перетворивши рахунок 1:2 3:2, а також реалізував єдиний булліт, ніж дозволив “Вінніпегу” (32-16-2) уникнути першої в сезоні триматчеву серію поразок. 36 сейвів у “Джетс” зробив Коннор Хеллебак (у тому числі 18 в першому періоді, коли “Брюїнз” перекидали суперника 20-8), а ще одним голом відзначився захисник Джош Морріссі.

“Бостон” (27-17-6) зазнав четвертої поразки в п’яти зустрічах (1-2-2). Дубль у “Брюїнз” оформив Патріс Бержерон, Давид Пастрняк набрав 3 (1+2) очки, а Бред Маршан зробив три передачі.

“Бостон” проводив перший матч з 19 січня, а “Джетс” грали вдруге за два дні. Нападник “Вінніпега” Патрік Лайні провів на льоду всього 11 хвилин, а також не провів ні однієї зміни за відрізок у 12 хвилин у другому періоді. В останніх 17 зустрічах на його рахунку два голи і дві передачі.