Бішоп оформив 27-й шатаут в кар’єрі

Бишоп оформил 27-й шатаут в карьере Бен Бішоп і Джеймі Олексиак

Бен Бішоп зробив 30 сейвів, оформив третій шатаут в кар’єрі і допоміг “Далласу” перемогти в першому матчі після п’ятиденного перерви. Єдиний гол “Старз” (25-21-4) забив Джеймі Бенн на дев’ятій хвилині першого періоду з передачі Тейлора Федуна.

“Баффало” (25-19-6) проводив другий матч після перерви і намагався здобути другу поспіль перемогу з 11-13 грудня. Напередодні “Сэйбрз” взяли верх над “Коламбусом”.

На п’ятій хвилині третього періоду гості ледь не зрівняли рахунок, коли Марко Сканделла відзначився кидком від синьої лінії. Однак шайба не була зарахована з-за дій Нэйтана Больє, який заважав воротареві. Тренер Філ Хаусли опротестував рішення судді, але після відеоперегляду прийняте на льоду рішення було підтверджено.

У складі “Далласа” зіграли російські форварди Олександр Радулов і Денис Гур’янов. Валерій Ничушкин в склад не потрапив.