“Едмонтон” програв в п’ятий раз поспіль

"Эдмонтон" проиграл в пятый раз подрядЛеон Драйзайтль проти Кері Прайса

“Едмонтон” програв в п’ятий раз поспіль після того, як Джонатан Друин відзначився через 58 секунд після початку овертайму. Шайба Друина була покинута після того, як воротар “Монреаля” Кері Прайс зробив три поспіль сейва на Конноре Макдэвиде, Дарнелле Нерсе та Леоне Драйзайтле. Прайс, що завершив зустріч з 21 сейвом, проводив перший матч після перерви – він, як і Олександр Овечкін, був дискваліфікований на одну гру за пропуск “Матчу зірок”.

“Монреаль” програвав після двох періодів з рахунком 2:3. Ши Вебер відкрив рахунок на третій хвилині першого періоду, реалізувавши більшість. Незабаром Драйзайтль зрівняв рахунок. Шайба Макса Будиночок на початку другого періоду знову дозволила “Канадієнс” вийти вперед, але потім Макдэвид і Драйзайтль забили по голу в більшості. У третьому періоді рахунок зрівняв Йеспери Котканиеми.

“Ойлерс” (23-24-5) за час серії поразок зіграли 0-3-2. “Монреаль” у другому періоді втратив форварда Підлоги Байрона, який отримав травму верхньої частини тіла.