“Філадельфія” виграла увосьме поспіль

"Филадельфия" выиграла в восьмой раз подрядЯкуб Ворачек і Шон Кутюр’є

У кого зараз найгарячіша команда ліги? Правильно. “Філадельфія” (24-23-6) виграла увосьме поспіль і вже на відстань п’яти очок наблизилася до зони плей-офф. Хоча ще тиждень тому відставання перевищувало 10 балів. Чергові подвиги у воротах “Льотчиків” здійснював Картер Харт, 41 сейв зробив і отримав особисту сьому поспіль перемогу. Новачок став четвертим воротарем в історії НХЛ, кому вдавалася така серія до настання 21-річчя. В останній раз у складі “Монреаля” це робив Кері Прайс (20 березня – 5 квітня 2008 року). Рекорд ліги – вісім перемог Жоселина Тібо з “Квебек Нордікс” (6-26 березня 1995-го).

“Я на це особливо не дивлюся, – сказав Харт. – Мені просто хочеться перемагати. Така наша мета – продовжувати вигравати, йти крок за кроком”.

Головний сейв матчу Харт зробив за п’ять з половиною хвилин до кінця третього періоду, коли при грі в більшості Микола Голдобін не зміг забити в упор.

“Він був чудовий, – сказав Кутюр’є про Харте. – Цей сейв (після кидка Голдобина)… Він просто творить чудеса”.

Голами у “Флайєрс” відзначилися Шон Кутюр’є і Якуб Ворачек. Єдиний гол “Ванкувера” (24-23-6) забив Брок Бесер.

“Вважаю, що ми зіграли просто здорово, – сказав тренер “Кенакс” Тревіс Грін. – Але таке іноді буває – ти граєш відмінно, але програєш. Сьогодні ми провели один з найкращих матчів у році”.

“Кенакс” в середині третього періоду втратили Олександра Едлер, який був змушений покидати лід на ношах. Ключка захисника застрягла в ковзанах Ворачека, і він впав обличчям об лід. Йому зробили рентген на предмет травм обличчя, але по гарячих слідах Грін не зміг повідомити про стан гравця.

Перемога для “Філадельфії” стала 2000-й в регулярних сезонах. “Флайєрс” стали сьомою командою в історії ліги, кому підкорився цей рубіж, і першою командою не з членів “Оригінальної шістки”.