3 шайби за 112 секунд-новий рекорд для “Лос-Анджелеса”

3 шайбы за 112 секунд-новый рекорд для "Лос-Анджелеса"Тайлер Тоффолі в матчі проти “Нью-Джерсі”

Ілля Ковальчук вперше з 2013 року приїхав у гості до “Нью-Джерсі”, де провів чотири сезони і допоміг команді дійти до фіналу Кубка Стенлі. Форварда зустріли недружелюбно – плакатами і гулом. Але, здається, це лише підстьобнуло Ковальчука, який за дві з половиною хвилини до кінця зустрічі зробив рахунок 5:1. Після двох періодів рахунок був рівним, але в третьому “Лос-Анджелес” забив чотири голи, в тому числі два у виконанні Тайлера Тоффолі, що вирізнився з різницею в 35 секунд. Для “Кінгз” (22-27-4) перемога стала другою поспіль і третьою в чотирьох матчах.

“Нью-Джерсі” (20-25-7), єдиний гол якого забив Павло Заха, зазнав п’ятої поразки в семи зустрічах.