Зибанежад забив десятий гол в останніх восьми матчах

Зибанежад забил десятый гол в последних восьми матчахМіка Зибанежад проти Ярослава Халака

“Рейнджерс” програвали після двох періодів з рахунком 1:3, але дві передачі Павла Бучневича, визнаного першою зіркою поєдинку, допомогли господарям зрівняти рахунок, а потім здобути першу перемогу за три матчі в семираундовой серії булітів. Вирішальний кидок на рахунку захисника Тоні Дианджело, а воротар Олександр Георгієв, зробив 27 сейвів, за сім булітних спроб пропустив тільки від Бреда Маршана.

“Важлива перемога, – сказав 22-річний Георгієв, який здобув сьому перемогу в сезоні. – У минулій грі ми втратили перевагу, так що сьогоднішня вольова перемога – це велика справа”.

У “Рейнджерс” (23-22-8), які в останніх 10 зустрічах проти “Бостона” виграли дев’ять разів, забивали Міка Зибанежад, Кевін Хейз і Філіп Хытил. У “Брюїнз” (29-17-8), які не змогли продовжити переможну серію до трьох матчів, Дентон Хайнен, Давид Пастрняк і Патріс Бержерон. Воротар Ярослав Халак зробив 30 сейвів, в тому числі один дуже ефектний в овертаймі.

“Бостон” поступався після першого періоду 0:1, а у другому відзначився тричі за відрізок в 4:34 хвилини. Але “Рейнджерс” показали волю, відігравши дефіцит у дві шайби і перемігши. Це 102-й такий випадок у цьому сезоні. Після 822 ігор чемпіонату лише двічі в історії НХЛ було більше: 1985-86 (117) і 1987-88 (102).

“Перемогти, поступаючись в рахунку 1:3, що особливо приємно, – сказав Зибанежад, забив 22-й гол у сезоні і 10-й в останніх восьми зустрічах. – Зараз для нас важлива кожна перемога. Ми багато працюємо, і в останні пару тижнів отримуємо за це винагороду. Треба продовжувати в тому ж дусі”.