Збірна України U17 впевнено обіграла збірну Угорщини

В Угорщині відбувся перший матч міжнародного турніру, в якому бере участь збірна України U17. Суперниками наших хлопців стануть однолітки з Білорусі та Угорщини, всього ж кожна команда зіграє на турнірі по 4 матчі тривалістю по 45 хвилин кожен. Відзначимо, що в перший день турніру нашій команді потрібно було зіграти відразу дві гри – першу зустріч команда Олега Шафаренко програла збірній Білорусі.

На 10-й хвилині зустрічі рахунок відкрив Олександр Плохотнік, а через хвилину перевагу подвоїв форвард «Білого Барса» Дмитро Андрощук. Після перерви наша команда не зменшила тиск на суперника, і “розписалася” в чужих воротах ще двічі – своїми шансами скористалися Денис Бородай та Михайло Симчук.

Ще в другому періоді угорці змогли частково відігратися, спочатку реалізувавши малий скамійковий штраф нашої команди, а потім закинувши ще раз уже в рівних складах. На це наша команда відповіла шайбою Дениса Гончаренка.

У третьому періоді команди обмінялися закинутими шайбами ​​- на гол Михайла Симчука угорці відповіли влучним кидком Чолла.

3:6 на табло, і збірна України до 17 років здобуває першу перемогу в історії під керівництвом Олега Шафаренко. Наступний матч наша команда зіграє завтра, 8 лютого, проти Білорусі. Початок зустрічі – о 20:00.

Угорщина U17 – Україна U17 3:6 (0:2; 2:3, 1:1)

Шайби: 0:1 Плохотнік (Гончаренко, Гребеник – більш.), 9:44. 0:2 Андрощук (Булах), 10:49. 0:3 Бородай (Плохотнік, Гребеник), 17:09. 0:4 Симчук (Кравець), 19:16. 1:4 Ортензскі (Фазакаш – більш.), 23:26. 2:4 Матьяшовскі (Неймет, Галайда), 28:21. 2:5 Гончаренко (Пойманов, Гребеник), 28:43. 2:6 Симчук (Кравець, Грабовецький), 31:49. 3:6 Чолла (Фаркаш), 44:07.

Україна U17: Сушак (Красносельський); Деркач – Гребеник, Гордійчук – Шмельов, Кравець – Сушков, Білоусов – Волошин; Бородай – Гончаренко – Плохотнік, Панасенко – Пойманов – Варава, Кривоножкін Максим Олександрович – Палійчук – Симчук, Андрощук – Грабовецький – Булах.

Кидки: 20:25 (7:9. 6:10; 7:6)