Збірна України поступилася польській команді

У Броварах на арені «Термінал» пройшов повторний поєдинок міжнародного турніру між збірними України та Польщі.

На відміну від першого матчу, особливої ​​боротьби на льоду не вийшло. Гості ще в стартовому періоді практично вирішили результат протистояння. Наша команда пропустила одразу чотири шайби – у супротивників по черзі відзначилися Хмелевські, Колуш, Колар і Пшігодскі.

Трохи прийти в себе підопічні Андрія Срюбко змогли за другі 20 хвилин. Але і тут досягли успіху гості – Колуш відзначився дублем і встановив рахунок 5:0 на користь поляків.

Господарі майданчика стали гостріше атакувати, що і вилилося в гол від Тимура Гриценка на старті третьої 20-хвилинки. Тренери двох збірних дозволили собі велику ротацію складів. Як не старалися наші співвітчизники, але засмутити суперників хоча б ще раз до фінальної сирени їм не вдалося – підсумкова поразка 1:5.

Вже завтра наші сусіди в випадку перемоги над румунськую збірноїю можуть забезпечити собі тріумф на турнірі. Українці проти румунів зіграють у неділю, 10 лютого. Початок зустрічі о 13:00, пряма трансляція – на телеканалі XSPORT.

Україна – Польща 1:5 (0:4, 0:1, 1:0)

Шайби: 0:1
Хмелевські (Коморські), 00:53. 0:2 Колуш (Хмелевські – більш.), 4:35. 0:3 Колар (Малашинський, Бепіршч), 5:27. 0:4 Пшігодскі (Колар), 16:03. 0:5 Колуш (Бепіршч), 25:03. 1:5 Гриценко (Тимченко, Скрипець), 41:45.

Україна: Гордюшин (Кучер); Толстушко – Ординський, Таран – Скрипець, Жовнір – Бойових, Матвієнко – Ядловський; Дем’янюк – Німенко – Міхнов, Денискін – Гриценко – Савченко, Бондаренко – Коваленко – Задоєнко, Луговий – Кривошапкін – Тимченко.