Тарасенко закинув хет-трик “Нэшвиллу”

Тарасенко забросил хет-трик "Нэшвиллу"Форвард “Сент-Луїса” Володимир Тарасенко

Володимир Тарасенко забив свій третій гол у матчі через 16 секунд після початку овертайму і приніс “Сент-Луїсу” (27-22-5) шосту перемогу поспіль. Це найтриваліша виграшна серія “Блюз” в сезоні.

“Я просто намагаюся бути націленим на ворота, – сказав Тарасенко, наніс вісім кидків у площину і набрав очки у восьмому матчі поспіль. – Коли це вдається, у тебе може вийти виграти матч для команди. Відчуття приємне, особливо проти “Нешвілла”. (В двох матчах проти них) ми взяли чотири очки. Для команди це важливо”.

“Сент-Луїс” провів два матчі проти “Предаторз” за три дні – вдома і в гостях.

“Три голи – це дуже серйозно, гра у нього зараз іде, – сказав тренер “Блюз” Крейг Беруби. – Він забив три голи, вісім разів кинув по воротах… загалом, зіграв сильно”.

За дві передачі в складі “Сент-Луїса” зробили Джей Боумистер і Райан о’райлі, а у воротах вперше з 17 січня з’явився Джейк Аллен, який зробив солідні 40 сейвів.

“Нешвілл” (33-19-5) зазнав третьої поразки у п’яти матчах. Дублем у господарів відзначився Віктор Арвідссон, а Роман Йосі набрав 2 (1+1) очки.

У першому періоді команди голів не забили, а в другому забили чотири рази за відрізок в 2:55 хвилини, у тому числі тричі – за 70 секунд.