Зірки тижня: Биннингтон, Бержерон, Стром

Звезды недели: Биннингтон, Бержерон, СтромГолкіпер “Сент-Луїса” Джордан Биннингтон

Воротар “Сент-Луїс Блюз” Джордан Биннингтон, нападник “Бостон Брюїнз” Патріс Бержерон і форвард “Чикаго Блэкхокс” Ділан Стром увійшли в число трьох зірок тижня НХЛ.

ПЕРША ЗІРКА – ДЖОРДАН БИННИНГТОН, “СЕНТ-ЛУЇС”

Биннингтон здобув три перемоги в трьох матчах при 1,31 пропущені голи, 95,4% відбитих кидків і одному шатауте, чим допоміг “Блюз” (27-22-5, 59 очок) продовжити переможну серію до шести ігор і піднятися на місце першої “вайлд-кард” у плей-офф Західної конференції. 5 лютого він зупинив 22 кидка в матчі з “Флорида Пэнтерз” (3:2). 7 лютого оформив другий шатаут в кар’єрі, відбивши всі 32 кидка в матчі з “Тампа-Бей Лайтнінг” (1:0). А 9 лютого Биннингтон, обраний в третьому раунді під загальним 87-м номером) драфту-2011, зробив 29 сейвів у поєдинку з “Нешвілл Предаторз” (3:2). 25-річний уродженець Річмонд-Хілл (Онтаріо), вперше вийшов з перших хвилин в НХЛ 7 січня, зіграв в 13 матчах сезону: 9-1-1 при 1,72 пропущені голи і 93,1% сейвів. З 23 січня Биннингтон зіграв 5-0-0 (1,38 голи, 94,2% сейвів, один шатаут) та став шостим новачком в історії “Блюз”, який здобув п’ять перемог поспіль. В останній раз таке вдавалося Джейку Аллену в період 7-16 березня 2013 року (5-0-0).

ДРУГА ЗІРКА – ПАТРІС БЕРЖЕРОН, Н, “БОСТОН”

Бержерон зайняв друге місце в лізі, набравши 7 (4+3) очок у чотирьох матчах. Він допоміг “Брюїнз” (31-17-8, 70 очок) провести тиждень 3-0-1 і вийти на третє місце Атлантичного дивізіону. 5 лютого ветеран, який має за спиною 15 сезонів у лізі, провів 1000-й матч в НХЛ, в якому забив два голи (перемога з рахунком 3:1 над “Нью-Йорк Айлендерс”). Він став шостим гравцем в історії, який забив кілька голів у своєму 1000-му матчі в НХЛ (востаннє 9 лютого 2012 року це робив Кріс Філліпс з “Оттави”). 6 лютого Бержерон відзначився одним голом у поєдинку з “Нью-Йорк Рейнджерс” (3:4 Б). 9 лютого він набрав 3 (1+2) очки, у тому числі забивши сьомий у кар’єрі гол в овертаймі, у грі з “Лос-Анджелес Кінгз” (5:4). А наприкінці тижня в матчі з “Колорадо Евеланш” (2:1) зробив передачу на гол Бреда Маршана в овертаймі. 33-річний уродженець Ансьенн-Лоретт (Квебек) набирає в цьому сезоні кращі в кар’єрі 1,27 очка за гру і займає третє місце за результативністю у “Брюїнз” з 51 (20+31) очок в 40 матчах.

ТРЕТЯ ЗІРКА – ДІЛАН СТРОМ, Н, “ЧИКАГО”

Стром набрав 7 (2+5) очок в трьох матчах і допоміг “Блэкхокс” (23-24-9, 55 очок) продовжити переможну серію до семи ігор, завдяки чому вони на відстань чотирьох балів наблизилися до зони плей-офф. 5 лютого Стром забив третій у кар’єрі переможний гол у грі з “Едмонтон Ойлерс” (6:2). А потім двічі поспіль набрав по три очки, зробивши три передачі в поєдинку з “Ванкувер Кенакс” (4:3) і забивши гол і зробивши дві передачі в матчі з “Детройт Ред Уїнгз” (5:2). 21-річний уродженець Миссиссоги (Онтаріо) набрав 36 (14+22) очок в 52 матчах сезону, в тому числі 30 (11+19) балів у 32 зустрічах після обміну з “Арізони” 25 листопада.