«Кременчук» повернувся на друге місце завдяки розгрому «Білого Барса»

У Кременчуці відбувся заключний матч 36-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в якому «Кременчук» приймав «Білий Барс».

Вже на 3-й хвилині зустрічі рахунок відкрив форвард “городян” Віктор Тютченко. До кінця першого періоду «Кременчук» зміг відправити у ворота Кирила Кучера ще три шайби – спочатку в меншості відзначився Олексій Красильников, а потім двічі поспіль більшість реалізували Олексій Ворона і Микола Кисельов. Відразу після четвертої пропущеної шайби місце в воротах «Білого Барса» зайняв Олександр Качула.

До середини зустрічі кременчужани вели 6:0, завдяки голам Дмитра Чорного та Івана Савченка. Однак “барси” змогли трохи скоротити розрив – Денис Бородай та Євген Тимченко змогли “пробити” Микиту Гордюшина.

Третій період пройшов під абсолютним контролем «Кременчука», і в ворота Олександра Качули влетіло ще три шайби. Спочатку своїм шансом скористався Гліб Кривошапкін, а потім ще двічі закинув Микола Кисельов, оформивши хет-трик.

Перемога в матчі дозволила «Кременчуку» вийти на друге місце в турнірній таблиці, зрівнявшись за очками з «Дніпром». Кременчужани випереджають “щук” завдяки більшій кількості набраних очок в особистих зустрічах, і мають одну гру в запасі.

Наступні матчі чемпіонату УХЛ – Парі-Матч відбудуться 16 лютого. Спочатку о 13:00 «Дніпро» зіграє з «Білим Барсом», а потім о 17:00 «Кременчук» прийме МХК «Динамо». Обидві гри будуть показані в прямому ефірі на сайті XSPORT.ua.

«Кременчук» – «Білий Барс» 9:2 (4:0; 2:2; 3:0)

Шайби: 1:0
Тютченко (Севрюгин), 2:31. 2:0
Красильников (Тютченко – менш.), 8:28. 3:0
Ворона (Севрюгин, Савченко – більш.), 13:11. 4:0 Кисельов (Зайцев, Толстушко – більш.), 15:31. 5:0 Чорний, 24:16. 6:0 Савченко – штрафний кидок, 29:51. 6:1 Бородай (Ружников, Панченко), 31:34. 6:2 Тимченко (Панов), 37:52. 7:2
Кривошапкін (Толстушко, Грицьких), 44:50. 8:2 Кисельов (Толстушко, Зайцев – більш.), 51:34. 9:2
Кисельов (Кривошапкін, Толстушко), 55:16.

Кременчук:
Гордюшин; Толстушко – Грицьких, Варивода – Хрішпенц, Шпак – Севрюгин, Савицький – Горлушко; Кисельов – Кривошапкін (А) – Зайцев, Савченко – Гриценко (К) – Ворона, Тютченко (А) – Красильников – Шиманський, Поліщук – Бєльський – Чорний.

Білий Барс: Кучер (Качула – з 15:31); Васильєв – Ядловський (А), Гребеник – Таран (А), Логач – Грицюк, Гриценко; Куцевич – Качан – Лєсников, Панченко – Ружніков – Бородай, Арабов – Печерських – Тимченко (К), Панов – Дурдиєв – Ромахін.