Дмитро Підгурський: «Провалили перші два періоди»

Головний тренер херсонського «Дніпра» Дмитро Підгурський в ефірі телеканалу XSPORT оцінив результат матчу проти донеччан, в якому його команда поступилася з рахунком 2:5

– Провалили перші два періоди. Знову-таки, те, що говорить тренерський штаб – не виконали. Всі голи нам забили з «п’ятака». Погано зіграли в обороні. Третій період провели здорово, але вже не змогли наздогнати. Отримали гол у порожні ворота – буває, це хокей.

Вітаю «Донбас» з перемогою, а ми будемо їхати додому, розбиратися. Попереду ще багато ігор. 23 лютого, звичайно, зміни будуть. Але це все в зв’язку з нашою нестачею гравців. Які тут можуть бути зміни? Знову будемо тасувати трійки-п’ятірки. Переглянемо гру і постараємося 23 числа дати бій «Донбасу».

Нагадаємо, що свій наступний матч «Дніпро» зіграє 16 лютого о 13:00 проти «Білого Барса». Пряма трансляція матчу буде доступна на сайті XSPORT.ua.