Кучеров набрав другий раз поспіль чотири очка за гру

Кучеров набрал второй раз подряд четыре очка за игруАндрій Василевський і Микита Кучеров

Микита Кучеров видав черговий яскравий виступ, вдруге поспіль набравши чотири очки. Як і в попередній грі з “Калгарі”, Кучеров забив гол і зробив три передачі. Росіянин асистував двом голам Стівена Стэмкоса в більшості і на шайбу Михайла Сергачова, а сам забив свій 26-й гол у сезоні. В останніх трьох матчах на його рахунку 11 очок, а всього в 58 іграх чемпіонату – вже 92 (26+66).

Він лідирує в суперечці бомбардирів, випереджаючи Патріка Кейна з “Чикаго” (85) на сім балів.

Кучеров став першим гравцем в історії “Дніпра”, якому для набору 90 очок знадобилося менше 60 ігор, а також лише п’ятим за останні 20 років у НХЛ. Останнім це вдалося зробити Олександру Овечкину в сезоні 2009-10. Також Микита став першим гравцем в історії “Лайтнінг”, які набрали не менше трьох очок в трьох матчах поспіль.

Іншими героями зустрічі у “Лайтнінг” (43-11-4), які виграли в четвертий раз поспіль, стали оформив дубль Стівен Стэмкос та Андрій Василевський, який відбив 32 кидка і оформив п’ятий у сезоні шатаут. Сухий матч став для російського воротаря 17-м в кар’єрі, завдяки чому він повторив клубний рекорд Бена Бішопа, який лікується від травми і за “Даллас” не зіграв. Захисник Михайло Сергачев забив третій гол у сезоні.

“Тампа” забила з трьох кидків поспіль в першому періоді, а з рахунком 5:0 повела до середини другого. У цей момент воротаря “Старз” Антона Худобіна змінив Лендон Боу, який пропустив одну шайбу з п’яти кидків. “Даллас” (29-23-5) зазнав третьої поразки у чотирьох зустрічах, але має на рахунку шість перемог у дев’яти іграх і за очками ділить третє місце Центрального дивізіону з “Сент-Луїсом”. За “Старз” зіграли форварди Олександр Радулов, Денис Гур’янов і Валерій Ничушкин.

З початку третього періоду “Даллас” грав без захисника Джона Клингберга, який отримав травму після заблокованого кидка.