Черговий розгром МХК «Динамо» від лідера чемпіонату

У Кременчуці відбувся перенесений матч в рамках 25-го туру Української хокейної ліги – Парі-матч між місцевим «Кременчуком» і МХК «Динамо».

Поєдинок розпочався без розкачки. Вже на 5 хвилині зустрічі Володимир Варивода прекрасним кидком вивів господарів вперед – 1:0. Через хвилину нападник «Кременчука» Микола Кисельов подвоїв перевагу своєї команди.

Друга двадцятихвилинка почалася за тим же сценарієм, що і перша. Вадим Хрішпенц реалізував більшість і зробив рахунок на табло – 3:0 на користь господарів льоду. Але навіть в меншості кременчужани виглядали краще за свого суперника. Олексій Зайцев з передачі Владислава Грицьких закинув четверту шайбу в ворота «Динамо».

Третій період поєдинку не залишив глядачам ніякої інтриги. Результативні кидки Тимура Гриценка і Івана Савченка зробили різницю в 6 шайб. Але гол «престижу» харків’янам все ж закинути вдалося. Капітан «Динамо» Володимир Чердак встановив остаточний рахунок на табло – 6:1 на користь кременчуцького «Кременчука».

Наступний поєдинок УХЛ – Парі-Матч відбудеться у вівторок о 18.45. «Білий Барс» на своїй арені прийматиме діючого чемпіона країни донецький «Донбас».

«Кременчук» – МХК «Динамо» 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)

Шайби: 1:0 Варивода (Савченко, Ворона), 4:13; 2:0 Кисельов (Зайцев, Кривошапкін), 5:07; 3:0 Хрішпенц (Савченко, Ворона), 24:59; 4:0 Зайцев (Грицьких), 28:15; 5:0 Гриценко (Варивода, Ворона), 41:06; 6:0 Савченко (Ворона, Хрішпенц), 49:11; 6:1 Чердак (Фірсов, Наливайко), 51:56.

Кременчук: Бояршинов (Гордюшин); Толстушко – Грицьких, Варивода – Хрішпенц, Шпак – Бойових, Савицький – Горлушко; Кисельов – Кривошапкін – Зайцев, Савченко – Гриценко – Ворона, Тютченко – Красильников – Шиманський, Поліщук – Севрюгин – Чорний.

МХК Динамо: Мамедов (Бандурян); Скрипець – Забулонов, Фірсов – Наливайко, Бабчук – Лісін, Піддубний – Шматько; Чердак (К) – Максименко (А) – Олійник, Худяков – Новиков – Кобіков (А), Халін – Сиротенко – Пойманов, Геворкян – Праведний – Колядинський.