Годро забив 30 голів у сезоні

Годро забил 30 шайб в сезонеГравці “Калгарі” вразили ворота “Айлендерс”

Джонні Гудро і Остиц Чарник відзначилися з різницею в 29 секунд у третьому періоді за рахунку 2:2 і дозволили “Калгарі” (37-16-7) перервати серію з чотирьох поразок. “Флеймс” лідирують в Західній конференції, на три очки випереджаючи “Сан-Хосе”. Годро забив 30-й гол у сезоні, а Чарник відзначився у третій грі поспіль після того, як у попередніх дев’яти не потрапляв до складу. Також у “Калгарі” голом і передачею відзначився Мікаель Бэклунд, ще одну шайбу закинув Тревіс Хэмоник.

“Айлендерс” (35-18-6) не змогли продовжити переможну серію до трьох матчів і залишилися в трьох очках переваги від “Вашингтона” у боротьбі за лідерство в Столичному дивізіоні. Голи у “Нью-Йорка” забивали Андерс і Кейсі Сизикас.