Патрік Кейн продовжив результативну серію до 19 ігор

Патрик Кейн  продлил результативную серию до 19 игрФорвард “Чикаго” Патрік Кейн

Патрік Кейн не бажає зупинятися. У середу нападник забив два голи, в тому числі в овертаймі, продовжив результативну серію до 19 ігор і допоміг “Чикаго” (26-26-9) здобути восьму перемогу в 10 останніх матчах. На рахунку “Блэкхокс” стало 61 очко – стільки ж у “Колорадо”, який займає місце другий “вайлд-кард” Західної конференції. Однак Кейн залишився без передач, тому його асистентська серія перервалася на позначці в 17 ігор.

З 92 очками Кейн йде на другому місці суперечки бомбардирів, сім балів поступаючись Микиті Кучерова. А в суперечці снайперів з 38 голами він на чотири точні кидки відстає від Олександра Овечкіна.

“Блэкхокс” виграли перший період з рахунком 3:1 і вели 4:1 після двох періодів, але в останні 20 хвилин “Ред Уінгз” забили три голи, в тому числі коли Андреас Атанасиу оформив дубль за 1:26 до кінця періоду.

“Ми знаємо, що можемо грати краще, особливо враховуючи те, як ми втратили перевагу в третьому періоді, – сказав Кейн, для якого гол в овертаймі став 350-м в НХЛ. – Ми знаходимося в зоні плей-офф, можемо цьому радіти, але в наступному 21 матчі нам треба грати краще”.

У “Детройта” (23-29-9), який програв три рази поспіль, дублем відзначився Ділан Ларкін, а Ентоні Манта зробив чотири передачі. Воротар “Ред Уінгз” Джиммі Ховард пропустив чотири шайби з восьми кидків і на початку другого періоду був замінений на Джонатана Берньє.

У складі “Чикаго” також забивали Алекс Дебринкат, Брендон Саад і Артем Анісімов. Для росіянина, який відкрив рахунок на другій хвилині, шайба стала 10-ю у сезоні.