Мінське «Динамо» залишилося в КХЛ

Мінське «Динамо» виграло серію до двох перемог у збірної клубів білоруської Екстраліги, кістяк якої склали гравці мінської «Юності», посиленою декількома хокеїстами гродненського «Німану».

Після того, як команди обмінялися гостьовими перемогами, вирішальний матч проходив на «Арені-Мінськ». Вже на початку другого періоду «зубри» вели з рахунком 3:0 після голів Олександра Когалева, Іллі Литвинова і Дмитра Знахаренко.

Проте, до кінця матчу команда Михайла Захарова змогла уникнути поразки. Ще в другій 20-хвилинці Кирило Брікун розмочив ворота Михайла Карнаухова, а в третьому відрізку збірна клубів відзначилася ще двічі – голи на рахунку Павла Казакевича і Олександра Кулакова.

5-хвилинний овертайм не допоміг виявити переможця, тому доля протистояння до двох перемог вирішувалася в серії післяматчевих кидків, в якій точнішими виявилися динамівці – переможний кидок на рахунку Олександра Когалева.

«Динамо» виграло серію у збірної екстраліги, остаточна турнірна важливість якої залишалася невідомою нікому до останнього матчу. За інформацією місцевих ЗМІ, на кону стояло місце в КХЛ на наступний сезон, на яке претендували «Динамо» і «Юність», однак офіційне підтвердження цієї інформації президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко, який був присутній на всіх матчах серії, озвучив лише за добу до вирішальної гри.

Серія за місце в КХЛ. третій матч

«Динамо» Мінськ – збірна екстраліги 4:3 Б (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Когалим (Терещенко, Хауда) – 8:39, 2:0 Литвинов (Волков, Китаро) – 12:13, 3:0 Знахаренко (Волков, Китаро) – 24:16, 3:1 К. Брікун – 35:37, 3:2 Казакевич (Кулаков) – 44:34, 3:3 Кулаков (Кислий – мен.) – 59:18, 4:3 Когалим (вирішальний буліт) – 65:00.