«Білий Барс» здобув суху перемогу над МХК «Динамо» в першому матчі чвертьфінальної серії

У Харкові відбувся перший чвертьфінальний поєдинок плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч між місцевим МХК «Динамо» і «Білим Барсом».

Хоч перший період поєдинку завершився без закинутих шайб, проте явною перевагою все ж володів «Білий Барс», перекидавши своїх харківських опонентів з рахунком 5-1. Варто відзначити впевнену гру голкіперів в створі своїх воріт, які багато в чому рятували команди від пропущених голів.

Результативними атаки стали тільки в другому періоді. Білоцерківці двічі за 15 секунд змогли прошити Тимура Мамедова і заволодіти комфортною перевагою – Артем Гребеник і Богдан Арабов відправили з п’ятака дві фактично ідентичних шайби в ворота противника і зробили рахунок 0:2 на табло.

Третя двадцятихвилинка повністю повторила сценарій першої – період закінчився без закинутих шайб і з явною перевагою білоцерківської команди. “Динамівці” так і не змогли реалізувати свої моменти і подарували Кирилу Кучеру перший “сухар” в поточному розіграші плей-офф.

Нагадаємо, що другий матч чвертьфінальної серії між МХК «Динамо» і «Білим Барсом» відбудеться 6 березня о 18:45 в Білій Церкві. Матч в прямому ефірі покаже телеканал XSPORT.

МХК «Динамо» – «Білий Барс» 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)